Oficjalnie: Chamakh w Arsenalu

Oficjalnie: Chamakh w Arsenalu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Arsenal Londyn

Marokański napastnik podpisał kontrakt z The Gunners i będzie występował w koszulce z numerem 29. <BR><BR> Były piłkarz Bordeaux może pochwalić się dorobkiem 79 bramek w 293 meczach grając przez 8 lat w Żyro(...)

Marokański napastnik podpisał kontrakt z The Gunners i będzie występował w koszulce z numerem 29.

Były piłkarz Bordeaux może pochwalić się dorobkiem 79 bramek w 293 meczach grając przez 8 lat w Żyrondystach.

Sam piłkarz przyznaje, że przejście na Emirates Stadium to spełnienie jego marzeń i że zawsze chciał się sprawdzić w Premier League. Manager Arsenalu, Arsene Wenger jest również zadowolony, że udało się ściągnąć Marokańczyka, gdyż uważa go za wielki talent, i twierdzi, że piłkarz potwierdził swoje wysokie umiejętności w meczach w reprezentacji Maroka oraz w Ligue 1.

Polscy kibice mogą pamiętać Marouane'a jeszcze z pojedynków Bordeaux z Groclinem w pucharze UEFA w 2004 roku, kiedy to strzelił bramkę w Grodzisku Wlkp oraz w rewanżu we Francji, przyczyniając się tym samym do wyeliminowania polskiego zespołu.

Więcej na temat: Anglia Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy