OFICJALNIE: Chedjou w Amiens

OFICJALNIE: Chedjou w Amiens
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Amiens

Amiens pozyskało Auréliena Chedjou.

Zespół prowadzony przez Lukę Elsnera bardzo przeciętnie zaczął sezon i po czterech kolejkach plasuje się dopiero na osiemnastym miejscu.

Taki stan spowodował, że działacze postanowili sprowadzić do drużyny zawodnika, który wzmocni rywalizację w linii obrony. Pozyskano Auréliena Chedjou.

34-latek przenosi się do Francji z Turcji, a konkretnie z İstanbul Başakşehir na zasadzie transakcji definitywnej. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Dla środkowego obrońcy jest to powrót na boiska Ligue 1. Zanim trafił nad Bosfor, miał okazję występować w drużynie Lille. Tam rozegrał 206 spotkań i strzelił 15 goli.

Chedjou ma także na swoim koncie 49 spotkań w kadrze Kamerunu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy