Oficjalnie: Chelsea traci napastnika

Oficjalnie: Chelsea traci napastnika
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: ADO Den Haag

Napastnik dołączył do ADO Den Haag na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Milan Lalković spędził poprzednią połowę tego sezonu na wypożyczniu w Doncaster, teraz spróbuje swoich sił w Holandii. Dołączy do Euzebiusza Smolarka, który również podpisał kontrakt z tym klubem. Drużyna próbuje załatać dziurę po sprzedaży do Twente Wesleya Verhoeka.

20-letni Słowak jest młodzieżowym reprezentantem swojego kraju. W poprzednim sezonie był kluczowym zawodnikiem rezerw Chelsea, z którymi wygrał ligę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy