Oficjalnie: Chievo bez trenera

Oficjalnie: Chievo bez trenera fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Chievo Werona

Ostatni klub włoskiej Serie A Chievo Werona, ogłosił zakończenie współpracy ze swoim dotychczasowym trenerem Giuseppe Sannino.

56-letni szkoleniowiec objął Chievo latem, ale fatalne wyniki drużyny zmusiły zarząd włoskiej drużyny do tej radykalnej decyzji. Sannino przegrał sześć i zremisował dwa z ostatnich ośmiu spotkań, co skutkuje trzema punktami straty do przedostatniej w tabeli Catanii.

W czerwcu poprzedniego roku Giuseppe Sannino podpisał kontrakt z Palermo. Został zwolniony po trzech miesiącach i zastąpił go Gian Piero Gasperini. W marcu jednak wrócił na stanowisko pierwszego trenera drużyny, ale nie udało mu się utrzymać jej w Serie A, pomimo dobrych wyników.

Autor: Karol Irla

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy