OFICJALNIE: Chong odrzucił możliwość odejścia z Manchesteru United

OFICJALNIE: Chong odrzucił możliwość odejścia z Manchesteru United fot. Tahith Chong I Instagram
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Manchester United

Tahith Chong zdecydował się na podpisanie nowej umowy z Manchesterem United. Tym samym zakończyła się saga na temat jego możliwego transferu do Interu Mediolan.

20-letni prawoskrzydłowy związał się z United do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia kontraktu o sezon. Wybrał pozostanie na Old Trafford, chociaż od kilku tygodni mógł swobodnie rozmawiać z kontynentalnymi klubami na temat przeprowadzki na zasadzie wolnego transferu już latem.

Najbliżej pozyskania młodego Holendra był Inter Mediolan. Jak jednak poinformowali włoscy dziennikarze, kością niezgody okazała się wizja rozwoju przedstawiona Chongowi - Antonio Conte i spółka chcieli go wypożyczyć na najbliższy sezon w celu zdobycia doświadczenia, natomiast samemu zainteresowanemu marzy się już w miarę regularna gra w pierwszym zespole.

- Kiedy dołączyłem do Manchesteru United jako nastolatek, spełniło się moje marzenie. To honor za każdym razem, gdy zakładam tę koszulkę i reprezentuję ten klub. Ciężko pracuję nad rozwojem. Wiem, że to doskonałe środowisko, by poprawić moją grę - powiedział Chong, który dotychczas wystąpił w 14 meczach pierwszej drużyny „Czerwonych Diabłów” i zaliczył jedną asystę - w meczu Ligi Europy przeciwko Club Brugge.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy