Oficjalnie: Christian Maldini opuszcza Włochy

Oficjalnie: Christian Maldini opuszcza Włochy
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Reggiana

Christian Maldini przeniósł się do maltańskiego Hamrun Spartans.

Reggiana poinformowała na swojej stronie internetowej, że syn Paolo Maldiniego, Christian, spędzi najbliższy sezon na wypożyczeniu. 20-latek spędzi w Hamrun Spartans jeden sezon, po czym, jak zapowiedział jego klub, ma powrócić do Włoch.

"Teste quadre" wierzą w umiejętności defensora i liczą na jego rozwój w miejscu, gdzie otrzyma więcej szans na grę. Tym samym Włoch zamieni Lega Pro/A na maltańską Premier League, do której to Spartans awansowali w ubiegłym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy