Oficjalnie: Christian Maldini opuszcza Włochy

Oficjalnie: Christian Maldini opuszcza Włochy fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Reggiana

Christian Maldini przeniósł się do maltańskiego Hamrun Spartans.

Reggiana poinformowała na swojej stronie internetowej, że syn Paolo Maldiniego, Christian, spędzi najbliższy sezon na wypożyczeniu. 20-latek spędzi w Hamrun Spartans jeden sezon, po czym, jak zapowiedział jego klub, ma powrócić do Włoch.

"Teste quadre" wierzą w umiejętności defensora i liczą na jego rozwój w miejscu, gdzie otrzyma więcej szans na grę. Tym samym Włoch zamieni Lega Pro/A na maltańską Premier League, do której to Spartans awansowali w ubiegłym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy