Oficjalnie: Christian Maldini opuszcza Włochy

Oficjalnie: Christian Maldini opuszcza Włochy fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Reggiana

Christian Maldini przeniósł się do maltańskiego Hamrun Spartans.

Reggiana poinformowała na swojej stronie internetowej, że syn Paolo Maldiniego, Christian, spędzi najbliższy sezon na wypożyczeniu. 20-latek spędzi w Hamrun Spartans jeden sezon, po czym, jak zapowiedział jego klub, ma powrócić do Włoch.

"Teste quadre" wierzą w umiejętności defensora i liczą na jego rozwój w miejscu, gdzie otrzyma więcej szans na grę. Tym samym Włoch zamieni Lega Pro/A na maltańską Premier League, do której to Spartans awansowali w ubiegłym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy OFICJALNIE: Przyznano nagrody podczas gali Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy