Oficjalnie: Corona w Porto

Oficjalnie: Corona w Porto
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: FC Twente

Jesús Corona został nowym zawodnikiem FC Porto.

Meksykanin przenosi się do nowego zespołu w ramach transakcji opiewającej na 12 milionów euro. Złożył on podpis pod pięcioletnią umową z ekipą „Smoków”.

Jesús Manuel Corona Ruíz urodził się 6 stycznia 1993 roku w Hermosillo. Pierwsze kroki w piłkarskiej karierze skrzydłowy stawiał w CF Monterrey, skąd w 2013 roku został ściągnięty do FC Twente. Jest on także reprezentantem Meksyku — w kadrze narodowej zdobył dwie bramki w 14 występach.

W kontrakcie 22-latka, który w nowym klubie będzie występował z numerem "17", zawarto klauzulę odejścia w wysokości 50 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy