OFICJALNIE: Cóż to za deadline bez Redknappa. Rekord transferowy Birmingham!

OFICJALNIE: Cóż to za deadline bez Redknappa. Rekord transferowy Birmingham!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Birmingham City

Birmingham City pobiło swój rekord, sprowadzając z Brentford Jotę.

Anglicy potwierdzili, że to największy wydatek w historii klubu, czyli przekraczający sześć milionów funtów wydane na Nikolę Žigicia w 2010 roku, jednak bez podawania dokładnej kwoty. 

Jota zaliczył świetny początek sezonu Championship, w czterech spotkaniach notując cztery asysty. Poprzednią kampanię miał jednak całkowicie nieudaną, a jej pierwszą część stracił na leczenie kontuzji, w drugiej grał na wypożyczeniu do Eibaru. Nie przeszkodziło to wszystko w zaoferowaniu przez menadżera Harry'ego Redknappa dobrych pieniądzy za zagwarantowanie sobie jego usług.

26-letni Jota kosztował Brentford ponad milion funtów w momencie transferu z Celty latem 2014 roku, więc teraz klub ten może liczyć na spory zarobek.

Birmingham bardzo słabo zaczął sezon, w pięciu meczach zdobywając zaledwie cztery punkty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy