Oficjalnie: Crowley w Barnsley

Oficjalnie: Crowley w Barnsley
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Arsenal FC

Dan Crowley dołączył do szeregów drużyny Barnsley FC w ramach półrocznego wypożyczenia.

Utalentowany 17-latek prezentował się z bardzo dobrej strony w ubiegłym sezonie. Był kluczową postacią kadry Arsenalu U-21, a do tego zdobył 5 bramek w 7 meczach młodzieżowej ligi UEFA.

Crowley był także częścią kadry „Kanonierów”, która poleciała do Singapuru w ramach przedsezonowego tournée i wystąpił w meczu z najlepszą jedenastką tego kraju.

W trzecioligowym Barnsley będzie mógł on liczyć na regularne występy i zgarnięcie cennego boiskowego doświadczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy