Oficjalnie: Dæhli we Freiburgu

Oficjalnie: Dæhli we Freiburgu
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: SC Freiburg

SC Freiburg potwierdził transfer Matsa Møllera Dæhliego z Cardiff City.

Dæhli przeniósł się do Freiburga z Cardiff City, do którego trafił za kadencji trenera Ole Gunnara Skolskjæra. Norweg występuje na pozycji ofensywnego pomocnika.

19-latek jest też reprezentantem swojego kraju. W norweskiej kadrze rozegrał jedenaście spotkań.

- Obserwowaliśmy go od dłuższego czasu. Cieszymy się, że udało nam się sfinalizować ten transfer. To bardzo młody, ale już doświadczony piłkarz, który cały czas może się rozwijać - mówi dyrektor sportowy Freiburga Jochen Saier.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy