Oficjalnie: Dame N'Doye zawodnikiem Lokomotiwu

Oficjalnie: Dame N'Doye zawodnikiem Lokomotiwu
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Senegalski napastnik FC Kopenhaga Dame N'Doye podpisał dwuletni kontrakt z rosyjskim Lokomotiwem Moskwa.

27-letni snajper występował w Danii od stycznia 2009 roku. Przez trzy i pół roku w barwach wicemistrza Danii rozegrał 150 meczów i zdobył 82 gole. Lokomotiw zapłacił za niego 7 milionów euro.

FC Kopenhaga nie pozwoliła napastnikowi na wyjazd na piłkarski turniej olimpijski, który rozpoczął się wczoraj. Ogółem w reprezentacji "Lwów Terangi" N'Doye zagrał 12 spotkań i zdobył 4 bramki. Uczestniczył w ostatnim Pucharze Narodów Afryki, na którym Senegal odpadł już w fazie grupowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy