OFICJALNIE: Dariusz Dudek wrócił do Zagłębia Sosnowiec

OFICJALNIE: Dariusz Dudek wrócił do Zagłębia Sosnowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o ponownym nawiązaniu współpracy z Dariuszem Dudkiem.

Spadkowicz z Ekstraklasy bardzo przeciętnie rozpoczął sezon i po kilku pierwszych kolejkach znalazł się w strefie spadkowej. To spowodowało, że działacze postanowili rozstać się z dotychczasowym trenerem.

Niedawno zwolniony został Radosław Mroczkowski. Po paru dniach okazało się, że jego miejsce zajmie Dariusz Dudek.

Dla 44-latka jest to powrót do drużyny rozgrywającej swoje mecze na Stadionie Ludowym po rocznej przerwie. Postara się on przywrócić zespół na odpowiednie tory.

Jego debiut nastąpi już w najbliższy weekend. Ekipa z Sosnowca zmierzy się wtedy z Sandecją Nowy Sącz.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy