Oficjalnie: De Roon w Atalancie

Oficjalnie: De Roon w Atalancie
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: SC Heerenveen

Marten de Roon to nowy nabytek Atalanty.

Środkowy pomocnik po raz pierwszy w karierze opuszcza swoją ojczyznę. Wychowanek Sparty Rotterdam, który ostatnio występował w Heerenveen, przenosi się do Włoch.

De Roon w ostatnim sezonie wystąpił w 36 spotkaniach Eredivisie i strzelił jednego gola. 24-letni zawodnik podpisał z Atalantą trzyletni kontrakt. Kluby nie ujawniły kwoty, jaką klub z Bergamo zapłacił za transfer piłkarza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy