Oficjalnie: De Silva w Romie

Oficjalnie: De Silva w Romie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Perth Glory

Daniel De Silva zostanie zawodnikiem Romy po transferze z Perth Glory.

Wielki talent australijskiej piłki do włoskiego klubu przeniesie się dopiero po zakończeniu sezonu 2014/2015 w A-League i po osiemnastych urodzinach. 
 
De Silva, który występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, reprezentuje Australią na poziomie młodzieżowym. Powszechnie określa się go jako jednego z najlepiej zapowiadających się piłkarzy wychowanych w australijskim systemie szkolenia. Świadczy o tym choćby gra z powodzeniem wówczas 16-latka w Mistrzostwach Świata do lat 20, a także debiut w A-League w wieku 15 lat.
 
Kwoty transferu nie ujawniono, jednak wyniesie ona najprawdopodobniej 2,5 miliona dolarów amerykańskich, co będzie oznaczało rekord A-League.
 
Daniel De Silva w marcu 2013 roku był bohaterem naszego cyklu "Młode talenty": http://www.transfery.info/56801,mlode-talenty-cz109-daniel-de-silva-nastepca-kewella

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy