Oficjalnie: Deaux w Guingamp
2016-06-11 15:48:42; Aktualizacja: 9 lat temu
En Avant de Guingamp ogłosiło, że Lucas Deaux będzie piłkarzem tego klubu od lipca.
Szesnasta drużyna zakończonego sezonu Ligue 1 rozpoczęła wzmacnianie drużyny przed następną kampanią. Na oficjalnej stronie klubu znalazł się komunikat mówiący o transferze Lucasa Deaux - 27-letniego pomocnika, który spędził rundę wiosenną w belgijskim Gent. Zawodnik po przejściu koniecznych testów medycznych podpisał trzyletnią umowę.
Transfer Francuza jest drugim wzmocnieniem drużyny ze Stade du Roudourou. Wcześniej klub potwierdził, że wypożyczony z Gent Sloan Privat zostanie pełnoprawnym zawodnikiem "Rouge et noir".
Deaux jest wychowankiem Reims. Debiut w Ligue 1 zaliczył dopiero po transferze do Nantes, dla którego rozegrał łącznie 134 spotkania. W styczniu tego roku przeniósł się do Gent. W lidze belgijskiej wystąpił w pięciu meczach.


![Pogoń Szczecin zamyka trybunę dla kibiców [OFICJALNIE]](img/photos/92599/170x113/pogon-szczecin.jpg)


![Lech Poznań poważnie osłabiony. Bez lidera na mecz z Piastem Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/102823/170x113/mikael-ishak.jpg)
![Lech Poznań triumfuje w Zabrzu. Plama zmazana [WIDEO]](img/photos/115503/170x113/ishak.jpg)



![Pogoń Szczecin zamyka trybunę dla kibiców [OFICJALNIE]](img/photos/92599/90x60/pogon-szczecin.jpg)


![Lech Poznań poważnie osłabiony. Bez lidera na mecz z Piastem Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/102823/90x60/mikael-ishak.jpg)
![Lech Poznań triumfuje w Zabrzu. Plama zmazana [WIDEO]](img/photos/115503/90x60/ishak.jpg)





