OFICJALNIE: Decyzja ws. kary dla Higuaína!
2017-09-14 08:23:43; Aktualizacja: 8 lat temu
Napastnik Juventusu Gonzalo Higuaín uniknął kary zawieszenia za obraźliwy gest w kierunku kibiców Barcelony we wtorek.
Jednakże działacze organizacji oficjalnie zapowiedzieli, że nie będą wszczynać śledztwa w tej sprawie. Oznacza to, że Argentyńczyk uniknie kary za swoje zachowanie, przynajmniej ze strony europejskiej federacji.
Jednocześnie UEFA zapowiedziała, że Celtic będzie ukarany za wtargnięcie fana na boisko w trakcie trwania meczu z Paris Saint-Germain. Z kolei kibice przyjezdnych są oskarżeni o zniszczenie miejsc siedzących na Celtic Park.
Również FC Basel może spodziewać się stosownej kary. Kibice szwajcarskiego klubu odpalili bowiem fajerwerki podczas przegranego starcia z Manchesterem United.

![RC Lens sprowadza posiłki do walki o utrzymanie. Ponad 100 meczów w Premier League [OFICJALNIE]](img/photos/100226/170x113/rc-lens.jpg)



![Temat transferu Leonardo Rochy wyjaśniony. Portugalczyk zabrał głos [OFICJALNIE]](img/photos/114971/170x113/leonardo-rocha.jpg)


![To koniec. Śląsk Wrocław rozstał się z letnim nabytkiem [OFICJALNIE]](img/photos/109516/170x113/besar-halimi.jpg)
![RC Lens sprowadza posiłki do walki o utrzymanie. Ponad 100 meczów w Premier League [OFICJALNIE]](img/photos/100226/90x60/rc-lens.jpg)



![Temat transferu Leonardo Rochy wyjaśniony. Portugalczyk zabrał głos [OFICJALNIE]](img/photos/114971/90x60/leonardo-rocha.jpg)


![To koniec. Śląsk Wrocław rozstał się z letnim nabytkiem [OFICJALNIE]](img/photos/109516/90x60/besar-halimi.jpg)





