OFICJALNIE: Deli w Club Brugge

OFICJALNIE: Deli w Club Brugge
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Slavia Praga

Simon Deli zasilił barwy Club Brugge.

Po sprzedaży Stefano Deswila kibice belgijskiej drużyny nie musieli długo czekać na angaż jego następcy. Jest nim Simon Deli, który od stycznia 2015 roku występował w Slavii Praga. W ubiegłym sezonie Iworyjczyk dotarł ze swoim byłym już pracodawcą do ćwierćfinału Ligi Europy, a teraz będzie pracował na sukcesy „Niebiesko-Czarnych”.

27-latek kosztował 2,5 miliona euro (to szósty najdrożej sprzedany zawodnik w historii czeskiej ekipy). Z nowym klubem podpisał umowę do 30 czerwca 2022 roku. 

Licznik występów trzynastokrotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej w Slavii zamknął się na 128 spotkaniach. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy