Oficjalnie: Demba Ba rozmawia z Chelsea

Oficjalnie: Demba Ba rozmawia z Chelsea
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Newcastle United

Newcastle United wydało oświadczenie, w którym potwierdziło, że Chelsea złożyła ofertę za Dembę Ba równą klauzuli kwoty odstępnego. Tym samym zawodnik może rozmawiać z londyńskim klubem na temat umowy.

"Newcastle United może potwierdzić, że Chelsea Football Club złożył oficjalną ofertę za Dembę Ba, która jest równa kwocie odstępnego w kontrakcie zawodnika. Klub daje zawodnikowi zgodę na rozmowy z Chelsea FC, z tego powodu nie będzie on uwzględniony w składzie na  dzisiejszy mecz z Evertonem" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Kwota odstępnego to 7,5 miliona funtów. W związku z tym Chelsea, a właściciwie jej bogaty właściciel Roman Abramowicz, nie miała problemów z konkretną propozycją.
 
Ba w Newcastle rozegrał 54 mecze, strzelił 29 bramek. Do Anglii trafił w 2011 roku z Hoffenheim. Po udanej rundzie w West Ham United przeniósł się do Srok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy