OFICJALNIE: Denis Popović w FC Zürich

OFICJALNIE: Denis Popović w FC Zürich
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Zürich

FC Zürich poinformował o pozyskaniu Denisa Popovicia.

29-latek przeprowadza się do ligi szwajcarskiej z Orenburga na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym zespołem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku.

- Bardzo się cieszę, że udało nam się go pozyskać. To świetny piłkarz, który będzie w stanie wypełnić nasze ubytki w środku pola. Denis to bardzo pozytywna postać. Na boisku potrafi być liderem. Przy piłce imponuje spokojem — powiedział dyrektor sportowy, Thomas Bickel.

Słoweniec jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości miał bowiem okazję występować w GKS-ie Tychy, Olimpii Grudziądz czy Wiśle Kraków. To właśnie spod Wawelu trafił do Rosji.

Popović rozegrał w poprzednim sezonie 24 ligowe spotkania. Na jego dorobek złożyły się dwa gole. Ponadto zanotował także sześć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy