OFICJALNIE: Depaoli w Atalancie

OFICJALNIE: Depaoli w Atalancie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Atalanta

Atalanta pozyskała Fabio Depaolego.

Ze względu na kontuzję Cristiano Picciniego działacze Atalanty zaczęli rozglądać się za zawodnikiem, który mógłby wzmocnić rywalizację na prawej obronie i odciążyć Hansa Hateboera.

Wybór ostatecznie padł na Fabio Depaolego, który przenosi się do obecnego wicelidera z Sampdorii na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku. W kontrakcie znalazła się też opcja wykupu.

Rywala w walce o pierwszy skład stracił tym samym reprezentant Polski, Bartosz Bereszyński. 

23-latek to wychowanek Chievo Werona. Do Sampdorii trafił natomiast latem minionego roku.

Od tamtej pory rozegrał dla tej drużyny 31 meczów. W tym czasie zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy