Oficjalnie: Dević w Rubinie

Oficjalnie: Dević w Rubinie fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Rubin Kazań

Lider strzelców ligi ukraińskiej, Marko Dević, został nowym zawodnikiem Rubina Kazań.

Serbski zawodnik urodził się w Belgradzie i to tam zaczynał swoją karierę piłkarską. Grał w między innymi: FK Zvezdara Belgrad, FK Železnik Belgrad, FK Radnički Belgrad i FK Voždovac Belgrad. W 2005 roku zdecydował się na przenosiny na Ukrainę, gdzie wzbudził zainteresowanie Wołyni Łuck. Za naszą wschodnią granicą radził sobie bardzo dobrze i szybko wypracował transfer do Metalista Charków. W 2008 roku zdobył koronę króla strzelców.
 
W 2012 roku przeniósł się za 5 milionów euro do Szachtara Donieck, ale już po sześciu miesiącach powrócił do Metalista. W 2008 dostał ukraińskie obywatelstwo i występuje w tamtejszej reprezentacji.
 
Kolejnym transferem, który ma ogłosić Rubin, jest wypożyczenie kapitana rosyjskiej młodzieżówki Pawieła Mogilewieca. 21-latek jest zawodnikiem Zenita Sankt Petersburg, jednak klub z Kazania będzie miał możliwość wykupienia młodego piłkarza. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy