Oficjalnie: DJ Campbell w Millwall

Oficjalnie: DJ Campbell w Millwall
Redakcja
Redakcja
Źródło: Millwall FC

Millwall wypożyczyło DJ'a Campbella z Blackburn Rovers do końca obecnego sezonu.

Ian Holloway, który od 6 stycznia prowadzi Millwall, pracował już z Campbellem w Blackpool, dla którego 32-latek strzelił 34 gole w 60 występach. "The Lions" zdobyły w obecnym sezonie tylko 27 bramek w 26 meczach i ich menadżer wierzy, że Anglik zwiększy siłę ognia zespołu pomimo tego, że nie zdołał się wpisać na listę strzelców w żadnym z 9 spotkań rozegranych dla Blackburn w obecnych rozgrywkach.

Campbell uda się teraz do Portugalii, gdzie obecnie odbywa się zgrupowanie Millwall. Anglik być może zadebiutuje już w najbliższym meczu "The Lions" przeciwko Sheffield Wednesday, który odbędzie się 28 stycznia. 32-latek jest drugim zawodnikiem ściągniętym do klubu za kadencji Hollowaya po tym, jak Ryan Fredericks z Tottenhamu również przybył do Millwall na zasadzie wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy