OFICJALNIE: Djilobodji w Ligue 1

OFICJALNIE: Djilobodji w Ligue 1
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Guingamp

Papy Djilobodji wraca do Ligue 1. Jego pozyskanie na zasadzie wolnego transferu potwierdziło Guingamp.

29-letni Senegalczyk w ostatnich miesiącach zasłynął tym, że zjawił się na treningu Sunderlandu dopiero 72 dni po rozpoczęciu okresu przygotowawczego, w dodatku potem oblewając testy sprawnościowe. Oczywiście poskutkowało to rozwiązaniem umowy we wrześniu.

Po spadku Sunderlandu do League One, czyli na trzeci poziom rozgrywkowy, stoper zdecydował się po prostu nie wracać do klubu.

Teraz Djilobodji, w przeszłości piłkarz Nantes, Chelsea, Werderu czy Dijon, wzmacnia Guingamp na zasadzie umowy do końca sezonu i ma bezpośrednio pomóc zespołowi w utrzymaniu w Ligue 1.

Po 18 kolejkach Guingamp zajmuje ostatnią pozycję w tabeli ligowej, do bezpiecznego miejsca tracąc sześć punktów. Przeciwnicy strzelili mu do tej pory 34 bramki, jest to najgorszy rezultat w całej Ligue 1.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy