OFICJALNIE: Dominik Nowak pozostaje w Miedzi

OFICJALNIE: Dominik Nowak pozostaje w Miedzi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o kontynuowaniu współpracy z Dominikiem Nowakiem.

Zespół z Legnicy kilka dni temu podzielił los Zagłębia Sosnowiec i po rocznym epizodzie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce spadł z ligi. Wydawało się, że w takim wypadku los trenera będzie przesądzony.

W ostatnich dniach właściciel klubu spotkał się ze szkoleniowcem w sprawie podsumowania minionych rozgrywek. Andrzej Dadełło  podjął decyzję o pozostawieniu Dominika Nowaka na stanowisku.

- Trener zadeklarował chęć dalszej współpracy i walki o awans w następnym sezonie. Byliśmy długo w 1 lidze, pracowaliśmy z różnymi trenerami, ale nikt tak dobrze nie zna tej ligi, jak trener Nowak — powiedział.

Umowa 47-letniego szkoleniowca nadal obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy