Oficjalnie: Doświadczony trener przejmuje Udinese

Oficjalnie: Doświadczony trener przejmuje Udinese fot. Transfery.info
Jarosław Chajduś
Jarosław Chajduś
Źródło: Udinese

Udinese potwierdziło, że Giuseppe Iachini będzie trenował klub od przyszłego sezonu.

52-latek zastąpi tym samym na pozycji Luigiego De Canio, z którym zespół zdecydował się rozstać po zaledwie niecałych trzech miesiącach, choć udało mu się utrzymać drużynę w Serie A. Jego kontrakt obowiązujący do końca sezonu nie został przedłużony.

Iachini w ostatnim czasie prowadził Palermo. Wcześniej trenował wiele innych włoskich klubów, m.in. Sampdorię czy Chievo. 

Umowa byłego pomocnika będzie ważna przez dwa lata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy