OFICJALNIE: Douglas Santos w Zenicie

OFICJALNIE: Douglas Santos w Zenicie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zenit Petersburg

Zenit Petersburg poinformował o pozyskaniu Douglasa Santosa.

25-latek ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Hamburgera. Jego dobra dyspozycja nie wystarczyła jednak, aby zespół zdołał wywalczyć awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Niemczech. Z tego względu zdecydował się zmienić miejsce pracy.

Po Brazylijczyka zgłosił się Zenit. Przeprowadza się on do Rosji na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku. Jego poprzedni klub zarobi na tej transakcji 12 milionów euro. Ta kwota może jednak wzrosnąć w zależności od indywidualnych dokonań zawodnika.

Lewy obrońca trafił do Europy w 2013 roku. Wówczas zgłosiła się po niego Granada. Później występował jeszcze między innymi w Udinese.

Od sierpnia 2016 roku bronił barw wspomnianego Hamburgera. Łącznie rozegrał dla tego klubu 88 spotkań. Na jego dorobek złożyły się trzy gole. Ponadto zanotował także dziewięć asyst.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy