OFICJALNIE: Druga zmiana trenera w Serie A

OFICJALNIE: Druga zmiana trenera w Serie A
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Benevento Calcio

Benevento Calcio ogłosiło za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zmianę szkoleniowca.

Włoski klub jest w tym roku beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej, występując na tym poziomie po raz pierwszy w swojej historii. Benevento zalicza do tej pory bardzo trudny start i w pierwszych dziewięciu kolejkach Serie A poniosło same porażki. Co więcej, drużyna zdobyła zaledwie dwie bramki i straciła 22.

Tak słaba postawa zespołu sprawiła, że posady pierwszego szkoleniowca został pozbawiony Marco Baroni. W miejsce dotychczasowego szkoleniowca zatrudniono Roberto De Zerbiego. Ze swoim stanowiskiem musiał się pożegnać również dyrektor sportowy, Salvatore Di Somma. Włoski działacz wydał latem 17 milionów euro na wzmocnienia, co jednak nie przynosi dotychczas oczekiwanych wyników.

W oświadczeniu możemy przeczytać między innymi: „Klub życzy Marco Baroniemu i Salvatore Di Sommie wszystkiego najlepszego w ich dalszej karierze. Dziękujemy za okazany profesjonalizmy i wielkie emocje, jakie dali Benevento Calcio, kibicom i miastu poprzez zapewnienie awansu do Serie A”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy