Oficjalnie: Drygas w Zawiszy

Oficjalnie: Drygas w Zawiszy fot. Transfery.info
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Lech Poznań

Na zasadzie transferu definitywnego Kamil Drygas przechodzi z Lecha Poznań do Zawiszy Bydgoszcz.

21-latek został wypożyczony w minionym sezonie do Zawiszy. Bydgoska drużyna zdecydowała się pozyskać defensywnego pomocnika na stałe, ze względu na jego dobrą dyspozycję. Drygas rozegrał w pierwszej lidze 23 spotkania, strzelając osiem bramek. Swoją postawą przyczynił się do awansu klubu do Ekstraklasy.

Piłkarz trafił do Lecha Poznań w 2010 roku. Częste kontuzje i spadki formy spowodowały, że zawodnik grał rzadko, więc poprosił Mariusza Rumaka o transfer, na co trener "Kolejorza" się zgodził. Łącznie w barwach Lecha rozegrał 21 meczów.

W niedziele Zawisza przyjedzie do Poznania w ramach ligowej kolejki Ekstraklasy. Zgodnie z umową dżentelmeńską, Kamil Drygas nie wystąpi przeciwko swojemu poprzedniemu zespołowi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy