OFICJALNIE: Duży transfer na rynku komentatorskim. Ćwiąkała odchodzi z Eleven Sports

OFICJALNIE: Duży transfer na rynku komentatorskim. Ćwiąkała odchodzi z Eleven Sports
Redakcja
Redakcja
Źródło: Nc+ | Transfery.info

Tomasz Ćwiąkała odchodzi z Eleven Sports.

29-letni dziennikarz był jedną z twarzy projektu Eleven, działającego w Polsce od 2015 roku, jednak teraz zdecydował o „transferze” do nc+. O przeprowadzce najprawdopodobniej nie przesądziły względy finansowe.

Stacja posiada prawa do Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga i Pucharu Rosji.

W Eleven komentator najczęściej pracował przy meczach ligi hiszpańskiej, często też przy Bundeslidze, więc można spodziewać się podobnych obowiązków w nc+.

Ćwiąkała dołącza więc do zespołu, w którym znajdują się między innymi Andrzej Twarowski, Rafał Wolski, Przemysław Pełka, Krzysztof Marciniak, Piotr Laboga czy Żelisław Żyżyński.

Komentator współpracę z nc+ rozpocznie pierwszego stycznia 2019 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Praszelik w Śląsku Wrocław FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] FC Barcelona wygrała z Santosem spór o transfer Neymara [OFICJALNIE] Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej Chelsea negocjuje z Havertzem. Hit transferowy coraz bliżej CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt CIES: Najbardziej wartościowi gracze z końcówkami umów, czyli z kim warto przedłużyć kontrakt Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Stan wrzenia w Tottenhamie. Lloris zaatakował Sona w drodze do szatni [WIDEO] Stan wrzenia w Tottenhamie. Lloris zaatakował Sona w drodze do szatni [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy