OFICJALNIE: Duży transfer na rynku komentatorskim. Ćwiąkała odchodzi z Eleven Sports

OFICJALNIE: Duży transfer na rynku komentatorskim. Ćwiąkała odchodzi z Eleven Sports
Redakcja
Redakcja
Źródło: Nc+ | Transfery.info

Tomasz Ćwiąkała odchodzi z Eleven Sports.

29-letni dziennikarz był jedną z twarzy projektu Eleven, działającego w Polsce od 2015 roku, jednak teraz zdecydował o „transferze” do nc+. O przeprowadzce najprawdopodobniej nie przesądziły względy finansowe.

Stacja posiada prawa do Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga i Pucharu Rosji.

W Eleven komentator najczęściej pracował przy meczach ligi hiszpańskiej, często też przy Bundeslidze, więc można spodziewać się podobnych obowiązków w nc+.

Ćwiąkała dołącza więc do zespołu, w którym znajdują się między innymi Andrzej Twarowski, Rafał Wolski, Przemysław Pełka, Krzysztof Marciniak, Piotr Laboga czy Żelisław Żyżyński.

Komentator współpracę z nc+ rozpocznie pierwszego stycznia 2019 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy