Oficjalnie: Dwa transfery Sassuolo

Oficjalnie: Dwa transfery Sassuolo
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sassuolo

Kontrakty z Sassuolo podpisali Matteo De Bastiani oraz Giacomo Zecca.

Matteo De Bastiani to bramkarz urodzony w 1999 roku. Dołączy on do "Neroverdich" na zasadzie wypożyczenia z Podovy. Drugi z nowych graczy jest skrzydłowy, Giacomo Zecca, który wcześniej występował w Parmie oraz Piecenzie. Sassuolo wykupiło go za 75 tysięcy euro. Obaj zawodnicy będą rozwijać się w zespole Primavera klubu z Mapei Stadium.

Oba transfery to kontynuacja polityki Sassuolo, która zakłada ściąganie młodych, utalentowanych graczy i wprowadzanie ich do świata seniorskiej piłki. W ostatnich latach, klub wypromował takich piłkarzy, jak Simone Zaza, czy Domenico Berardi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy