Oficjalnie: Dwa transfery Sassuolo

Oficjalnie: Dwa transfery Sassuolo
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sassuolo

Kontrakty z Sassuolo podpisali Matteo De Bastiani oraz Giacomo Zecca.

Matteo De Bastiani to bramkarz urodzony w 1999 roku. Dołączy on do "Neroverdich" na zasadzie wypożyczenia z Podovy. Drugi z nowych graczy jest skrzydłowy, Giacomo Zecca, który wcześniej występował w Parmie oraz Piecenzie. Sassuolo wykupiło go za 75 tysięcy euro. Obaj zawodnicy będą rozwijać się w zespole Primavera klubu z Mapei Stadium.

Oba transfery to kontynuacja polityki Sassuolo, która zakłada ściąganie młodych, utalentowanych graczy i wprowadzanie ich do świata seniorskiej piłki. W ostatnich latach, klub wypromował takich piłkarzy, jak Simone Zaza, czy Domenico Berardi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy