Oficjalnie: Dwóch piłkarzy Śląska w Arce

Oficjalnie: Dwóch piłkarzy Śląska w Arce
Redakcja
Redakcja
Źródło: Śląsk Wrocław

Krzysztof Żukowski i Patryk Jędrzejowski zostaną wypożyczeni do pierwszoligowej Arki. Obaj znaleźli się w kadrze gdyńskiego zespołu na zgrupowanie w Cetniewie.

Krzysztof Żukowski początkowo miał trafić do ŁKS-u, o czym informowaliśmy Was klika dni temu. Łódzki klub jednak zamierza ogłosić upadłość i jego zarząd zrezygnował z dokonywania jakichkolwiek transferów. Bramkarz Śląska skorzystał więc z oferty Arki Gdynia, prowadzonej przez byłego opiekuna Żukowskiego z Floty Świnoujście - Petra Nemeca.

Z kolei 21-letni Patryk Jędrzejowski jesienią był wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz, w barwach której wystąpił w piętnastu meczach, zdobywając jedną bramkę. Śląsk skorzystał z możliwości sprowadzenia zawodnika już zimą, by wytransferować go Arki.

Wypożyczenia obydwu piłkarzy zostały sfinalizowane w poniedziałek. W umowach zostaną zawarte zapisy, uniemożliwiające ich występ przeciwko Śląskowi w meczach 1/4 finału Pucharu Polski, które odbędą się w marcu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy