Oficjalnie: Dwóch piłkarzy wypożyczonych z Lechii

Oficjalnie: Dwóch piłkarzy wypożyczonych z Lechii fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Lechia Gdańsk

Donatas Kazlauskas i Tsubasa Nishi zostali wypożyczeni z Lechii Gdańsk.

21-letni Kazlauskas najbliższy rok spędzi na wypożyczeniu w Olimpii Grudziądz. Trzykrotny reprezentant Litwy został sprowadzony do Lechii zimą tego roku. Uznawany w swoim kraju za wielki talent, nie odnalazł się w jednak nowym klubie. W Ekstraklasie zagrał zaledwie w jednym spotkaniu, a w czerwcu został przesunięty do trzecioligowych rezerw.

25-letni Nishi został wypożyczony do Stomilu Olsztyn. Przez ostatnie pół roku występował on w Widzewie Łódź. Japończyk trafił do "Zielono-Białych" wiosną 2014 roku, lecz ani razu nie wystąpił w rozgrywkach Ekstraklasy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy