Oficjalnie: Dwóch piłkarzy wypożyczonych z Lechii

Oficjalnie: Dwóch piłkarzy wypożyczonych z Lechii fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Lechia Gdańsk

Donatas Kazlauskas i Tsubasa Nishi zostali wypożyczeni z Lechii Gdańsk.

21-letni Kazlauskas najbliższy rok spędzi na wypożyczeniu w Olimpii Grudziądz. Trzykrotny reprezentant Litwy został sprowadzony do Lechii zimą tego roku. Uznawany w swoim kraju za wielki talent, nie odnalazł się w jednak nowym klubie. W Ekstraklasie zagrał zaledwie w jednym spotkaniu, a w czerwcu został przesunięty do trzecioligowych rezerw.

25-letni Nishi został wypożyczony do Stomilu Olsztyn. Przez ostatnie pół roku występował on w Widzewie Łódź. Japończyk trafił do "Zielono-Białych" wiosną 2014 roku, lecz ani razu nie wystąpił w rozgrywkach Ekstraklasy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy