Oficjalnie: Dytko opuści Piasta
2016-05-24 22:08:21; Aktualizacja: 9 lat temu
Patrick Dytko nie będzie już reprezentował barw Piasta Gliwice.
O zakończeniu przygody 22-letniego pomocnika z ekipą z województwa śląskiego poinformował prezes klubu, który oznajmił, że wygasający w czerwcu kontrakt zawodnika nie zostanie przedłużony.
- Nie jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą. Już wcześniej proponowaliśmy rozwiązanie umowy, ale zawodnik na to nie przystał - powiedział Adam Sarkowicz.
Dytko w niedawno zakończonym sezonie wystąpił w pierwszej drużynie Piasta tylko w 1/16 finału Pucharu Polski przeciwko Stali Stalowa Wola. Z kolei w trzecioligowych rezerwach gliwiczan zanotował dziesięć gier, w których zdobył jednego gola.



![Raków Częstochowa sprzedał napastnika [OFICJALNIE]](img/photos/110712/170x113/tomasz-walczak.jpg)
![Czekali do ostatniej chwili. Następny mecz Bundesligi przełożony [OFICJALNIE]](img/photos/107425/170x113/bundesliga.jpg)






![Raków Częstochowa sprzedał napastnika [OFICJALNIE]](img/photos/110712/90x60/tomasz-walczak.jpg)
![Czekali do ostatniej chwili. Następny mecz Bundesligi przełożony [OFICJALNIE]](img/photos/107425/90x60/bundesliga.jpg)







