Oficjalnie: Ebecilio w Nottingham

Oficjalnie: Ebecilio w Nottingham
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Nottingham Forest FC

Nottingham Forest potwierdził transfer Kyle’a Ebecilio z Twente.

Młody Holender będzie występował w Anglii na zasadzie rocznego wypożyczenia. Gra na Wyspach Brytyjskich nie będzie dla niego pierwszyzną, gdyż spędził trzy lata w drużynach juniorskich Arsenalu. Nie zdołał się jednak przebić do pierwszego zespołu „Kanonierów”, dlatego też dwa lata temu powrócił do ojczyzny zasilając szeregi Twente.

Co ciekawe, Ebecilio mógł przebierać w ofertach, gdyż zainteresowanie jego osobą wykazywały Bournemouth, Sheffield Wednesday oraz Queens Park Rangers. Wydawało się, że to właśnie ekipa z Loftus Road była najbliżej pozyskania utalentowanego zawodnika.

To czwarty transfer byłego zespołu Radosława Majewskiego w tym okienku transferowym. Wcześniej do Nottingham trafili Jamie Ward, Daniel Pinillos i Matt Mills.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze” Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy