Oficjalnie: Ede w Twente

Oficjalnie: Ede w Twente
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: 1. FSV Mainz 05

Chinedu Ede przenosi się do Holandii, gdzie będzie występował w barwach Twente.


Ofensywny zawodnik podpisał z nowym pracodawcą dwuletnią umowę. Ostatnie trzy lata spędził w FSV Mainz, ale jego kariera w tym zespole nie przebiegała tak, jakby sobie tego życzył. Przejście do Holandii nie będzie jego pierwszą zagraniczną przygodą, gdyż w poprzednim sezonie był wypożyczony do cypryjskiego Anorthosis Famagusta. Wcześniej natomiast na takich samych zasadach był piłkarzem Kaiserslautern.

Sztab szkoleniowy Mainz nie wiązał z nim przyszłości - świadczy o tym fakt, że obecny sezon Ede zaczął w trzecioligowych rezerwach tego klubu.

W przeszłości występował w pięciu kategoriach wiekowych reprezentacji młodzieżowych Niemiec. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy