Oficjalnie: Edmilson Junior, Kosanović i Dompé w Standardzie Liège

Oficjalnie: Edmilson Junior, Kosanović i Dompé w Standardzie Liège
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Standard Liège

Edmílson Junior Paulo da Silva, Jean-Luc Dompé i Milos Kosanović zostali nowymi zawodnikami Standardu Liège.

Dwaj pierwsi przenieśli się do ekipy ze Stade Maurice Dufrasne z VV St. Truiden. Obaj związali się z popularnymi "Czerwonymi" kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2019 roku. Według nieoficjalnych informacji, ich były klub zarobił na sprzedaży swoich piłkarzy nieco ponad trzy miliony euro.

Warto także dodać, że Edmilson Junior to wychowanek popularnych "Kanarków", dla których w trwających rozgrywkach rozegrał 21 meczów i strzelił w nich pięć goli i zanotował tyle samo asyst. Z kolei Dompé przyszedł do VV St. Truiden przed startem sezonu z Valenciennes i od tego czasu wystąpił w 14 spotkaniach i zdobył w nich dwa gole oraz zaliczył tyle samo asyst.

Z kolei Kosanović przychodzi do Standardu za nieujawnioną kwotę z KV Mechelen. Serbski obrońca po przejściu testów medycznych podpisał z drużyną z Liège umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2020 roku. Przypominamy, że 25-letni defensor trafił do "De Kakkers" w połowie sezonu 2013/14 z Cracovii. Od tego czasu wystąpił w 80 meczach belgijskiej ekipy, w których strzelił dziewięć bramek i zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy