OFICJALNIE: Efir w Bałtyku Gdynia

OFICJALNIE: Efir w Bałtyku Gdynia fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bałtyk Gdynia

Michał Efir nie rezygnuje z kariery piłkarskiej i dołączył do Bałtyku Gdynia.

27-latek był swego czasu uważany za ogromny talent. Jego karierę storpedowały jednak kontuzje. Teraz stara się odbudować na niższych poziomach rozgrywkowych.

Efir spędzi kilka najbliższych miesięcy w drużynie Bałtyku Gdynia, do której przeprowadził się z Chełmianki Chełm na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

Nowa drużyna napastnika występuje obecnie w trzeciej lidze, grupie drugiej. To czwarty poziom rozgrywkowy w naszym kraju.

Urodzony w Świdniku piłkarz to wychowanek Legii Warszawa. W swojej karierze występował też w barwach Ruchu Chorzów, Bytovii Bytów oraz Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Ostatnie miesiące spędził natomiast w barwach wspomnianej Chełmianki. Tam w 16 meczach zdobył trzy bramki.

Nowy zespół Efira po sześciu kolejkach tego sezonu plasuje się w ligowej tabeli dopiero na siedemnastym miejscu z dorobkiem trzech punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy