Oficjalnie: Eguren w Nacionalu Montevideo

Oficjalnie: Eguren w Nacionalu Montevideo
Redakcja
Redakcja
Źródło: Club Nacional de Football

Sebastián Eguren został nowym zawodnikiem Club Nacional de Football.

Dla reprezentanta Urugwaju jest to powrót do ekipy ze stolicy, gdyż bronił barw "Tricolores" w latach 2003-2004. Wówczas rozegrał dla nich 39 spotkań, w których pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Po upuszczeniu Nacionalu grał m.in. w Rosenborgu Villarreal, AIK oraz Sportingu Gijón. Po siedmiu latach gry na Starym Kontynencie, w 2012 roku wrócił do Ameryki Południowej, by tam podpisać umowę z paragwajskim Libertad, skąd po roku przeniósł się do Palmeiras. Od lutego 34-letni pomocnik grał w Colón, gdzie zdołał wystąpić ośmiokrotnie.

Doświadczenie Egurena na pewno przyda się drużynie Nacionalu, w końcu to 54-krotny reprezentant swojego kraju, a także dwukrotny uczestnic Copa America oraz Mistrzostw Świata w 2010 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy