OFICJALNIE: Enzo Zidane po prawie roku przerwy znalazł nowy klub

OFICJALNIE: Enzo Zidane po prawie roku przerwy znalazł nowy klub fot. Real Madryt
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Rodez AF

Najstarszy z czterech synów Zinedine'a Zidane'a, a więc 26-letni Enzo, znalazł nowy klub. W nowym sezonie będzie on reprezentował barwy Rodez.

Zinédine Zidane to nie tylko świetny trener, ale również i były znakomity piłkarz. W jego ślady starają się pójść synowie, czyli Enzo, Luca, Theo oraz Elyaz.

Jeśli chodzi o ostatniego z nich, to w minionych miesiącach jego kariera wyraźnie stanęła w miejscu. Ofensywny pomocnik rozstał się w październiku 2020 roku z Almeríą i od tamtej pory pozostawał bez przynależności klubowej.

Piłkarz otrzymywał wprawdzie różne oferty, ale żadna z nich nie była dla niego na tyle satysfakcjonująca, aby złożył podpis pod kontraktem.

Przełom nastąpił dopiero w ostatnich dniach. Najstarszego syna byłego szkoleniowca Realu Madryt przekonał francuski drugoligowiec, a więc Rodez.

Zidane najpierw przeszedł testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego też mógł on sfinalizować swoją przeprowadzkę. Szczegóły umowy nie są znane.

Urodzony w Bordeaux piłkarz swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w mniejszych akademiach, aż trafił do Juventusu i Realu Madryt.

W zespole ze stolicy Hiszpanii wielkiej furory jednak nie zrobił, dlatego musiał szukać dla siebie miejsca. Występował dla Deportivo Alavés, FC Lausanne-Sport, Desportivo Aves oraz wspomnianej Almeríi.

Enzo Zidane to były reprezentant Francji do lat 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy