Oficjalnie: Espinosa w Elche

Oficjalnie: Espinosa w Elche
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Elche CF

Javier Espinosa został nowym zawodnikiem Elche CF.

Środkowy pomocnik zasilił szeregi "Los Franjiverdes" na zasadzie rocznego wypożyczenia z Villarrealu.

Espinosa na identycznych warunkach spędził połowę minionych rozgrywek w Almerii, dla której rozegrał 16 spotkań i zdobył w nich jednego gola.

Warto również wspomnieć, że 22-latek w przeszłości zaliczył pobyt w juniorskim i drugim zespole Barcelony. Z kolei w barwach "Żółtej łodzi podwodnej" wystąpił do tej pory w 15 meczach i strzelił w nich trzy bramki oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy