OFICJALNIE: Esposito w Venezii

OFICJALNIE: Esposito w Venezii fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Venezia

Venezia pozyskała Sebastiano Esposito z Interu Mediolan.

18-latek miał w ostatnich tygodniach problemy z załapaniem się do podstawowego składu SPAL. Z tego powodu Inter Mediolan postanowił skrócić jego wypożyczenie.

Na Giuseppe Meazza postanowili, że należy znaleźć dla niego nowy klub. Pomocną dłoń wyciągnął do niego inny przedstawiciel zaplecza Serie A, Venezia.

Utalentowany napastnik przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu czasowego. Strony doszły do porozumienia, na mocy którego będzie on grał w Serie B minimum do 30 czerwca 2021 roku.

W nowej drużynie powinien rywalizować o miejsce w składzie ze swoim rodakiem, Francesco Forte.

Esposito rozegrał do tej pory w trwającym sezonie dziesięć ligowych spotkań. W tym czasie raz udało mu się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.

Nowy klub 18-latka to po 17 kolejkach dziewiąta siła Serie B.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy