OFICJALNIE: Fabbrini w lidze rumuńskiej

OFICJALNIE: Fabbrini w lidze rumuńskiej
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: FC Botoșani

Diego Fabbrini został nowym piłkarzem rumuńskiego FC Botoșani.

Wychowanek Empoli z drużyną ze wschodniej część Rumunii związał się umową, która obowiązywać będzie do 30 czerwca 2020 roku.

28-latek w ostatnich dniach okienka transferowego znalazł więc nowego pracodawcę tuż po tym, jak rozstał się z angielskim Birmingham City. W barwach ekipy prowadzonej przez Garry’ego Monka wystąpił  w około dwudziestu spotkaniach, spędzając większość czasu na wypożyczeniach w Spezii Calcio oraz Realu Oviedo.

Nowy klub Fabbriniego zajmuje obecnie dziesiątą pozycję w czternastozespołowej stawce ligi rumuńskiej. W nowym klubie Włoch będzie miał występował między innymi z Hervinem Ongendą, który jeszcze kilka lat temu postrzegany był jako jeden z najzdolniejszych młodych piłkarzy w akademii Paris Saint-Germain.

Latem 2012 roku występujący wówczas w Udinese zawodnik zadebiutował w reprezentacji Włoch w towarzyskim meczu z Anglią. Jego licznik występów w narodowych barwach zatrzymał się jednak na owym spotkaniu.

Przed przyjazdem do Botoșani doświadczony piłkarz reprezentował także barwy takich zespołów, jak m.in. Palermo, Watford, Milwall czy Middlesbrough.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy