OFICJALNIE: Facundo Ferreyra w Espanyolu

OFICJALNIE: Facundo Ferreyra w Espanyolu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RCD Espanyol

Espanyol pozyskał Facundo Ferreyrę.

27-latek miał w ostatnich miesiącach problemy z regularnymi występami w swoim zespole. Nie dziwi zatem fakt, że zdecydował się na zmianę barw.

Argentyńczyk przeprowadził się z Benfiki do Espanyolu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Napastnik jest wychowankiem Club Atletico Banfield. W swojej karierze występował także między innymi w szeregach Szachtara Donieck, czy Newcastle. Od lipca przebywał we wspomnianej Lizbonie.

W rundzie jesiennej zanotował we wszystkich rozgrywkach dziewięć występów. W tym czasie strzelił jednego gola.

Ekipa z Katalonii plasuje się w ligowej tabeli na dwunastym miejscu i zgromadziła na swoim koncie 28 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy