OFICJALNIE: Ferri w Montpellier

OFICJALNIE: Ferri w Montpellier
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Montpellier HSC

Jordan Ferri będzie występował w Montpellier.

27-latek przeprowadza się do drużyny zlokalizowanej w Oksytanii z Lyonu na zasadzie transferu gotówkowego. Jego poprzedni klub zarobi na tej transakcji dwa miliony euro. Ta kwota może wzrosnąć w zależności od dokonań sportowych zawodnika.

- Od razu, kiedy otrzymałem ofertę z tego miejsca, wiedziałem, że muszę spróbować. Czułem pragnienie, aby tu trafić. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało się dopiąć wszystkie szczegóły i z niecierpliwością czekam na pierwszy mecz kolejnego sezonu - powiedział środkowy pomocnik.

Ferri spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w ekipie Nîmes Olympique. Tam zanotował 28 ligowych występów. Na jego dorobek złożyły się dwie bramki i jedna asysta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy