Oficjalnie: Flamini w Arsenalu

Oficjalnie: Flamini w Arsenalu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Arsenal FC

Arsenal potwierdził, że Mathieu Flamini ponownie został ich zawodnikiem.

29-letni Francuz zaliczył 153 występy w latach 2004-2008 podczas swojej pierwszej przygody w Arsenalu. Teraz powraca do londyńskiej drużyny po pięciu latach spędzonych w Milanie. Flamini był integralną częścią "Kanonierów", którzy dotarli do finału Ligi Mistrzów w 2006 roku, a także wygrali rozgrywki FA Cup w 2005 roku.

W czasie pobytu we włoskim klubie wystąpił w 122 spotkaniach, wygrywając razem z drużyną mistrzostwo Włoch. Po tym, jak jego kontrakt z Milanem wraz z zakończeniem ostatniego sezonu dobiegł końca, Flamini pracował nad swoją sprawnością w siedzibie treningowej Arsenalu.

Oto, co na temat pozyskania Flamini'ego powiedział Arsene Wenger, menadżer "Kanonierów":

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Mathieu zgodził się ponownie z nami związać. On jest jakościowym graczem, który ciężko pracuje i posiada wielką mentalność. Jak wiemy, Flamini jest silnym pomocnikiem, jednak równie dobrze może grać w defensywie. Jest bardzo dobrym dodatkiem do naszej drużyny - zakończył Wenger.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy