Oficjalnie: Flamini w Arsenalu

Oficjalnie: Flamini w Arsenalu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Arsenal FC

Arsenal potwierdził, że Mathieu Flamini ponownie został ich zawodnikiem.

29-letni Francuz zaliczył 153 występy w latach 2004-2008 podczas swojej pierwszej przygody w Arsenalu. Teraz powraca do londyńskiej drużyny po pięciu latach spędzonych w Milanie. Flamini był integralną częścią "Kanonierów", którzy dotarli do finału Ligi Mistrzów w 2006 roku, a także wygrali rozgrywki FA Cup w 2005 roku.

W czasie pobytu we włoskim klubie wystąpił w 122 spotkaniach, wygrywając razem z drużyną mistrzostwo Włoch. Po tym, jak jego kontrakt z Milanem wraz z zakończeniem ostatniego sezonu dobiegł końca, Flamini pracował nad swoją sprawnością w siedzibie treningowej Arsenalu.

Oto, co na temat pozyskania Flamini'ego powiedział Arsene Wenger, menadżer "Kanonierów":

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Mathieu zgodził się ponownie z nami związać. On jest jakościowym graczem, który ciężko pracuje i posiada wielką mentalność. Jak wiemy, Flamini jest silnym pomocnikiem, jednak równie dobrze może grać w defensywie. Jest bardzo dobrym dodatkiem do naszej drużyny - zakończył Wenger.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy