OFICJALNIE: Fornalik na dłużej w Piaście Gliwice

OFICJALNIE: Fornalik na dłużej w Piaście Gliwice fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice poinformował o przedłużeniu współpracy z Waldemarem Fornalikiem.

Poprzedni sezon Ekstraklasy zakończył się sensacyjnym rezultatem i zdobyciem tytułu mistrza Polski przez drużynę Piasta Gliwice. Ogromny wkład w ten sukces mieli przede wszystkim piłkarze, ale również trener Waldemar Fornalik.

Umowa byłego selekcjonera reprezentacji Polski z siódmą siłą ligi miała obowiązywać do końca bieżących rozgrywek. Pomimo przeciętnych występów w europejskich pucharach decyzja nie mogła być inna i działacze postanowili przedłużyć z nim współpracę.

Kontrakt 56-letniego trenera będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku. Znalazł się w nim opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Jestem zadowolony z przedłużenia kontraktu. W Piaście stworzono świetne warunki pracy, które pozwalają w odpowiedni sposób zarządzać drużyną. Dobrze czuję się w Gliwicach i to właśnie tutaj osiągnąłem życiowy sukces w mojej karierze trenerskiej — powiedział.

Fornalik pracuje w Gliwicach od września 2017 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Ukryty potencjał: Prva slovenska nogometna liga Ukryty potencjał: Prva slovenska nogometna liga Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy