Oficjalnie: Foster w Birmingham

Oficjalnie: Foster w Birmingham
Redakcja
Redakcja
Źródło: Birmingham

Zarówno Birmingham, jak i Sir Alex Ferguson potwierdzili, że oba kluby doszły do pełnego porozumienia.<br><br> Kwota odstępnego nie została ujawniona, jednak mówi się o 6 milionach funtów.<br><br> Alex Mc(...)

Zarówno Birmingham, jak i Sir Alex Ferguson potwierdzili, że oba kluby doszły do pełnego porozumienia.

Kwota odstępnego nie została ujawniona, jednak mówi się o 6 milionach funtów.

Alex McLeish pragnął sprowadzić Anglika, gdyż Manchester City nie zgodził się na wypożyczenie na kolejny rok Joe Harta, który stał za słupkami Birmingham w tym sezonie.

To wielka szansa dla Fostera, który nie dostawał wielu okazji w Manchesterze United. 27-latek w ekipie Czerwonych Diabłów nie miał szans na zastąpienie Edina van der Saara w pierwszej drużynie, a często przegrywał również z Polakiem, Tomaszem Kuszczakiem.

Ponoć Birmingham musi zapłacić 4 miliony funtów, a reszta będzie zależna od ilości występów goalkeepera.
Więcej na temat: Anglia Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy