OFICJALNIE: Francuski pomocnik zagra w MLS!

OFICJALNIE: Francuski pomocnik zagra w MLS!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sporting Kansas City

Yohan Croizet podpisał umowę ze Sportingiem Kansas City.

KV  Mechelen i Sporting Kansas City osiągnęły porozumienie, pozwalające Croizetowi na przenosiny do Stanów Zjednoczonych. 25-latek trafił do Belgii latem 2016 roku. Pomocnik rozegrał tam 47 spotkań, zdobywając w tym czasie pięć bramek.

Wychowanek FC Metz będzie kolejnym Francuzem, który zdecydował się na transfer do Major League Soccer. Wcześniej podobny kierunek obrali m.in. Romain Alessandrini czy Frédéric Brillant.

Francuz związał się z Amerykanami umową do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Cieszymy się, że mogliśmy pozyskać Yohana. Crozeit jest wszechstronnym zawodnikiem. Kogoś takiego szukaliśmy od dłuższego czasu — skwitował Peter Vermes, menadżer Sporting KC.

- To świetny zespół z pięknym stadionem, nowoczesnym centrum treningowym i wspaniałymi kibicami. Gra w MLS była moim marzeniem i teraz mogę je zrealizować — powiedział Crozeit.

Drużyna Sportingu Kansas City zajęła w ubiegłym sezonie piąte miejsce w konferencji zachodniej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy