Oficjalnie: Frédéric Piquionne w Portland Timbers
2013-03-01 17:36:01; Aktualizacja: 12 lat temu
Portland Timbers ogłosiło pozyskanie z West Ham United francuskiego napastnika Frédérika Piquionne’a.
34-letni napastnik figurował w kadrze „Młotów” na ten sezon, ale nie rozegrał w barwach londyńskiej drużyny ani jednego spotkania. Ostatnie dni piłkarz spędził w Portland na testach, po których klub MLS zdecydował się zaoferować mu roczną umowę.
Podekscytowany sprowadzeniem doświadczonego piłkarza był trener Timbers, Caleb Porter.
- Frédéric pokazał się podczas testów z bardzo dobrej strony, a jego obecność stwarza nam teraz wiele możliwości zestawienia linii ataku. Ma ogromne doświadczenie, dlatego jesteśmy zadowoleni z tego transferu – powiedział Porter.
Piquionne ma za sobą bogatą karierę w Europie. W przeszłości Francuz występował m.in. w AS Monaco, Olympique Lyon oraz Portsmouth.






![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/170x113/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/170x113/pululu.jpg)





![Zamieszanie pod sektorem kibiców Sparty Praga. Interweniowała ochrona [WIDEO]](img/photos/108521/90x60/legia-warszawa-kibice.jpg)

![Jagiellonia Białystok górą nad Finami w Lidze Konferencji [WIDEO]](img/photos/113016/90x60/pululu.jpg)



