Oficjalnie: Fujikawa w Arce

Oficjalnie: Fujikawa w Arce
Redakcja
Redakcja
Źródło: Arka Gdynia

Nowym piłkarzem gdyńskiej Arki został Japończyk Tomoki Fujikawa.

Gracz z Kraju Kwitnącej Wiśni podpisał z Arką Gdynia kontrakt do 30 czerwca 2014 roku. Co ciekawe, podczas parafowania umowy i sesji fotograficznej w nowym klubie był ubrany... w kimono.

Fujikawa jest 27-letnim pomocnikiem. Ostatnio występował we włoskim Orvietana Calcio, klubem z piątej ligi. W 17 meczach dla tego klubu zdobył siedem bramek. W latach 2005-2009 bronił barw Osaka Aiiku University, gdzie w 95 spotkaniach strzelił 35 goli i zaliczył 40 asyst.

Japończyk czeka teraz na pozwolenie na pracę i pobyt w Polsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy